
Visoka Medicinska Škola Zdravstva Doboj osnovana je Odlukom Vlade Republike Srpske 13. jula 2015. godine.
Cilj osnivanja je bio da obrazuje kadrove visoke stručne spreme za rad u oblasti zdravstva, sestrinstva, fizioterapije i radne terapije, sanitarnog inženjerstva i laboratorijsko-medicinskog inženjerstva.

Visoka Medicinska Škola Zdravstva Doboj osnovana je Odlukom Vlade Republike Srpske 13. jula 2015. godine.
Cilj osnivanja je bio da obrazuje kadrove visoke stručne spreme za rad u oblasti zdravstva, sestrinstva, fizioterapije i radne terapije, sanitarnog inženjerstva i laboratorijsko-medicinskog inženjerstva.
Imate pitanja? Kontaktirajte nas putem telefona, e-maila ili nas posjetite na našoj lokaciji.
Vojvode Sinđelića 45, 74 000 Doboj Republika Srpska, Bosna i Hercegovina